YÜKSEK HIZLI TERMOKİNETİK MİXER & ÇİFT PLAKA PRESS

Yüksek hızlı termokinetik karıştırıcı, kısa bir döngü süresi içinde proses parametrelerinde birden fazla değişiklik gerçekleştirebilir. Bu, kullanıcının en zor polimer bileşiklerinin işlenmesini hızlandırmasına ve optimize etmesine olanak tanır. Proses parametrelerini kısa bir zaman aralığında değiştirme yeteneği ile çok yönlü bir üretim cihazıdır.

Ultra yüksek hızlı termokinetik prensiplere dayanan ve gelişmiş proses kontrol teknolojisine sahip olan yüksek hızlı termokinetik karıştırıcı sistemi, karmaşık polimer bileşiklerinin, ahşap veya selüloz elyaf kompozitlerinin yanı sıra renk konsantrelerinin (masterbatch) üretimi için idealdir. Yüksek hızlı termokinetik karıştırıcı, gelişmiş, yüksek sıcaklıktaki bileşiklerin işlenmesi için avantajlar sunar. 600°F sıcaklıklara 30 saniyenin altında bir sürede ulaşılabilir.

Ürün

Hız(Tur)

Kapasite(gr)

Güç(kW)

GM-MB-1

4000

75-150

12,5

GM-MB-2

4000

150-350

15

SİLİNDİR

Laboratuar iki merdaneli değirmen, hammaddeyi ve ek maddeleri test için eşit şekilde karıştırmak ve müşteri tarafından belirtilen kalite ve renk gereksinimlerini karşılamak için deney sonuçlarını ve oranını üretim hattında uygulamak için kullanılır. Laboratuar iki silindirli değirmen, kauçuk, plastik endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Poliolefin, PVC, film, bobin, profil üretimi ve polimer harmanlama, pigmentler, masterbatch, stabilizatörler, stabilizatörler vb. Ana amaç, hammaddelerin karıştırıldıktan sonra fiziksel özelliklerinin değişimini ve kontrastını test etmektir.

Labratuar Tipi Silindir

Kullanılacak Malzemeler

PP, PE, PVC, Kauçuk, vb.

Karıştırma Kapasitesi

0.5-1kgs ya da istenilen

Silindir Çapı

Min 120 mm ya da istenilen

Silindir Genişlik

Min 350 mm ya da istenilen

Silindir Arası Boşluk

0.1 – 5mm (ayarlanılabilir)

Hız

Sürücü ile Ayarlanılabilir

 

SPİN BOY MAKİNASI

Laboratuvar Ölçekli Spin Boy Makinası, elyaf, karbon fiber, karbon bazlı veya diğer modifiye malzemelerin karbon elyaf eğirme ve şekillendirmesini gerçekleştirebilen, kimyasal elyaf ve karbon elyafın özellikleri için özel olarak tasarlanmış bir eğirme makinesidir.

Teknik Detaylar

Vida Çapı (Ø)

27 mm

Güç

7,5 kW

Redüktör

I: 10

L/D

32

Isıtma

5 Zone

Godet Seti

2 Hot- 2 Cold

Spinneret Set

Impax

Sarıcı